Повідомлення про помилку

  • Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? в include_once() (рядок 1120 із /var/www/clients/client157/web184/web/includes/bootstrap.inc).
  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters в drupal_get_feeds() (рядок 394 із /var/www/clients/client157/web184/web/includes/common.inc).

Університетський диплом DUFOS для студентів ФЛ

Університет Ле Ман (Universit é du Maine – Le Mans , Франція) запрошує на літні курси з вивчення французької мови для спеціальних цілей. По закінченню навчання студенти складають екзамен, який дає підстави на отримання Університетського диплому DUFOS. 10-тижневі курси передбачають мовну підготовку (загальна французька, спеціальна французька (мова математики, фізики, хімії, механіки, економіки …), а також ознайомлення з окремими видами навчальної діяльності у Вищій школі (ведення конспекту, пошук інформації, підготовка звіту…) Додаткову інформацію можна отримати на кафедрі ТПП французької мови (корпус 7 аудиторія 634) або за тел. 406-83-58.

20 років факультету лінгвістики

28 травня 2015 року за ініціативи факультету лінгвістики з нагоди його 20-річчя відбулась благодійна акція «З любов’ю до України».
В рамках акції заплановано проведення благодійного ярмарку (з 12.00 по 16.00) на вул. Політехнічній та благодійного концерту в ЦКіМ НТУУ «КПІ» (початок о 17.00). В рамках концерту була показана театралізована вистава. Кошти, зібрані в результаті акції, були перераховані на допомогу дітям, постраждалим від подій на сході України, та пораненим.
Детальніше з подією можна ознайомитися тут: 20 років ФЛ

Сторінки

Підписатися на Збір новин